Бебето одеше неколку минути по раѓањето… Сите во болницата останаа вкочанети! (ВИДЕО)

Ова видео стана вирално. Ова бебе од Бразил ги покажува своите први чекори. Тоа многумина ги насмеа.

Ова видео е многу невообичаено. Овие чекори не ги гледаме многу често кај новороденчиња. Видеото е снимено од бабица и го погледнале над 80 милиони луѓе. Овие бабици останаа во стравопочит откако видоа дека бебето сака да оди.

Бабицата ја држеше и таа направи чекори. Бабицата сакала повторно да го завитка бебето во ќебе, но бебето не се откажало. Ова е многу слатко.

Погледнете го видеото и споделете со пријателите:

Последни објави

Не се чувствувала добро, па отишла на доктор: Кога ѝ извадиле крв, докторите останале шокирани

Њујоршките доктори не можеле да си поверуваат на очите, кога и извадиле крв на една 25 годишна жена на...

Само што се породила ја однеле во другата соба да умре, но се случило чудо!

Патрисија и Лу биле воодушевени кога дознале дека таа е бремена и ги чека бебе. Но само неколку дена...

Се развеле кога тој имал 99, а таа 96 години, причината го шокираше светот, зарем се уште мислат на тоа?

Постојат случаеви какви никогаш порано не постоеле, да луѓе постари и од 80 години бараат развод за да можат...

Една соседка ми ко кажа овој трик и оттогаш, пред да тргнам на пат, секогаш …

Можеби вие веќе подолго време сте биле далеку од вашиот дом, а кога ќе се вратите дома, можете да...
- Advertisement -

Нејзиното момче ја оставил кога ја видел без шминка. Таа споделила на интернет како изгледа навистина

Оваа убава девојка живее во Лондон. Низ целиот свој живот Софија страдала поради нејзината несовршена кожа. Луѓето секогаш ме...

Орајќи ја нивата удрил во плаво буре- кога го отворил внатре се наоѓало вистинско богатство (ФОТО)

Овој фармер никогаш не очекувал да биде богат. Еден ден копал по својот имот додека не удрил во едно...

Актуелно

- Advertisement -

ПОВРЗАНИ ОБЈАВИRELATED
Препорачано за вас!

error: Содржината е заклучена!