Група на тинејџери шетајќи по брегот пронашле куфер, па повикале полиција – На вести дознале за што се работи (ВИДЕО)

Група на тинејџери шетајќи по брегот на Сиетл пронашле куфер, а во него се наоѓале посмртни останки, по што веднаш повикале полиција. Целата случка е снимена и споделена на „Тик-ток“, а полицијата во Сиетл соопштила дека во куферот се пронајдени човечки остатоци.

„Нешто трауматично се случи што ми го промени животот“ напишал корисникот на социјалната мрежа „Тик-Ток“ „Најдовме црн куфер, се шегувавме дека во него има можеби пари … но миризбата преовладуваше.

На снимката потоа се гледа како една девојка откако го отвора куферот, повикува полиција. Полицијата го потврдила сомнежот, а уште една вреќа е пронајдена недалеку од тоа место. Тинејџерите кога слушнале на вести, тогаш дознале за што се работи и што има во кесите. Истрагата е сè уште во тек.

Последни објави

Не се чувствувала добро, па отишла на доктор: Кога ѝ извадиле крв, докторите останале шокирани

Њујоршките доктори не можеле да си поверуваат на очите, кога и извадиле крв на една 25 годишна жена на...

Само што се породила ја однеле во другата соба да умре, но се случило чудо!

Патрисија и Лу биле воодушевени кога дознале дека таа е бремена и ги чека бебе. Но само неколку дена...

Се развеле кога тој имал 99, а таа 96 години, причината го шокираше светот, зарем се уште мислат на тоа?

Постојат случаеви какви никогаш порано не постоеле, да луѓе постари и од 80 години бараат развод за да можат...

Една соседка ми ко кажа овој трик и оттогаш, пред да тргнам на пат, секогаш …

Можеби вие веќе подолго време сте биле далеку од вашиот дом, а кога ќе се вратите дома, можете да...
- Advertisement -

Нејзиното момче ја оставил кога ја видел без шминка. Таа споделила на интернет како изгледа навистина

Оваа убава девојка живее во Лондон. Низ целиот свој живот Софија страдала поради нејзината несовршена кожа. Луѓето секогаш ме...

Орајќи ја нивата удрил во плаво буре- кога го отворил внатре се наоѓало вистинско богатство (ФОТО)

Овој фармер никогаш не очекувал да биде богат. Еден ден копал по својот имот додека не удрил во едно...

Актуелно

- Advertisement -

ПОВРЗАНИ ОБЈАВИRELATED
Препорачано за вас!

error: Содржината е заклучена!