Игор Џамбазов се пошегува во свој стил: „Па нели тетка му го родила- Тотално сум разочаран и скршен од болка“

По веста дека мајката на популарниот светски актер Чак Норис наполнила 100 години, македонскиот шоумен се пошегува во свој стил.

Имено Игор Џамбазов ги насмеа сите короснини на Инстаграм откако  напиша дека се разочарал дека Чак Норис имал мајка.

„Мајка му на Чак Норис наполнила 100 години. Мајка му? Чак Норис имал мајка? Па нели цел живот  не учеа дека тетка му го родила. Тотално сум разочаран и скршен од болка“ напиша Игор на Инстаграм.

Секако следеа еден куп коментари и лајкови под објавата.

- Advertisement -

АКТУЕЛНО

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

error: Содржината е заклучена!