Родила бебе на кое му е баба: Има 61 година, а целата вистина ќе ве шокира

Сузан Кејси и Бил Кон се сосем обичен пар, а заедно се 12 години. Меѓутоа нивната среќа би била уште поголема да можеше Сузан да остане бремена.

Се консултирале со експерти, кои им советувале да размислат за посвојување и вонтелесно оплодување. Кристина Кејси, мајката на Сузан има 61 години и прифатила да биде сурогат мајка како би и помогнала на својат ќерка.

Бременоста одела лесно и Кристина го родила синот Бил, на кого наместо да му биде мајка, му е баба. И покрај критиките кои ги имале, тие имаат само убави спомени од ова.

Денеска Бил има 4 години и се смее преслатко. Гестот на Кристина е навистина величенствен.

Последни објави

Не се чувствувала добро, па отишла на доктор: Кога ѝ извадиле крв, докторите останале шокирани

Њујоршките доктори не можеле да си поверуваат на очите, кога и извадиле крв на една 25 годишна жена на...

Само што се породила ја однеле во другата соба да умре, но се случило чудо!

Патрисија и Лу биле воодушевени кога дознале дека таа е бремена и ги чека бебе. Но само неколку дена...

Се развеле кога тој имал 99, а таа 96 години, причината го шокираше светот, зарем се уште мислат на тоа?

Постојат случаеви какви никогаш порано не постоеле, да луѓе постари и од 80 години бараат развод за да можат...

Една соседка ми ко кажа овој трик и оттогаш, пред да тргнам на пат, секогаш …

Можеби вие веќе подолго време сте биле далеку од вашиот дом, а кога ќе се вратите дома, можете да...
- Advertisement -

Нејзиното момче ја оставил кога ја видел без шминка. Таа споделила на интернет како изгледа навистина

Оваа убава девојка живее во Лондон. Низ целиот свој живот Софија страдала поради нејзината несовршена кожа. Луѓето секогаш ме...

Орајќи ја нивата удрил во плаво буре- кога го отворил внатре се наоѓало вистинско богатство (ФОТО)

Овој фармер никогаш не очекувал да биде богат. Еден ден копал по својот имот додека не удрил во едно...

Актуелно

- Advertisement -

ПОВРЗАНИ ОБЈАВИRELATED
Препорачано за вас!

error: Содржината е заклучена!