Таа има 21, а тој 54, заедно се 3 години: „Сите мислат дека сум со него само поради пари“

Можеби звучи како клише, но да, возраста е само бројка, а оваа Американка, која својата слава ја стекна со споделување видеа со своето 33 години постаро момче, го докажува тоа.

Никол Даунс (21) од Мичиген е со своето постаро момче повеќе од три години. Во нејзините видеа на TikTok, таа често објавува какви работи ѝ купува Мајкл (54) откако биле заедно. Така се фали со дизајнерски чанти од модната марка Луј Витон, потоа плакар полн со облека и слично.

Покрај тоа, Мајкл платил за сите нејзини процедури за пластична хирургија, како што е ботокс, филери за усни, а неодамна платил и за бразилско кревање задник. Нивната врска беше објавена во јавноста од Даунс во август 2020 година на нивниот профил на социјалните медиуми.

– Уште кога се запознавме, бевме неразделни. Не го објавив порано поради нашата разлика во годините, а потоа не сакав да се справам со негативноста на другите луѓе, но тогаш сфатив дека ова е мојот живот и дека го правам она што ме прави среќна“, рече Даунс.

За жал, таа добила негативни коментари и омраза од другите на нејзините социјални профили, а многумина тврдеа дека била со него само поради парите. Оттогаш, Даунс објавува хумористични видеа како одговор на негативните коментари кои го молат Мајкл за пари.

Во една, таа призна дека „го користела за пари“ и дека била „премногу убава за да работи“. Таа, исто така, постојано зборува дека сака да се омажи за него и да го помине остатокот од животот со него, пишува The Sun.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Nicole Downs 🧚🏻 (@nicoledownns)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Nicole Downs 🧚🏻 (@nicoledownns)

- Advertisement -

АКТУЕЛНО

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

error: Содржината е заклучена!