ВИДЕО: Татко го дозна ПОЛОТ НА ДЕТЕТО, а неговата реакција ГИ РАЗОЧАРА СИТЕ

Семејство одлучи да организира мала забава во дворот по повод откривањето на полот на детето.

Идниот татко ја имаше честа да дупне голем балон во кој се криеја конфети, чија боја требаше да гоо откријат полот на детето.

Бидејќи тој самиот не го знаеше тоа, туку само неговата сопруга, тој беше како другите во нетрпение, а потоа го дупна балонот.

Гледајќи ги розовите конфети, од изгледот на лицето се виде дека е многу разочаран што нема да добие син.

Фактот дека идниот татко дури и културно не се смееше на фактот дека ќе има ќерка, ги зачуди сите на „ТикТок“, а многумина посакаа неговата сопруга да избега што побргу од него.

Последни објави

Не се чувствувала добро, па отишла на доктор: Кога ѝ извадиле крв, докторите останале шокирани

Њујоршките доктори не можеле да си поверуваат на очите, кога и извадиле крв на една 25 годишна жена на...

Само што се породила ја однеле во другата соба да умре, но се случило чудо!

Патрисија и Лу биле воодушевени кога дознале дека таа е бремена и ги чека бебе. Но само неколку дена...

Се развеле кога тој имал 99, а таа 96 години, причината го шокираше светот, зарем се уште мислат на тоа?

Постојат случаеви какви никогаш порано не постоеле, да луѓе постари и од 80 години бараат развод за да можат...

Една соседка ми ко кажа овој трик и оттогаш, пред да тргнам на пат, секогаш …

Можеби вие веќе подолго време сте биле далеку од вашиот дом, а кога ќе се вратите дома, можете да...
- Advertisement -

Нејзиното момче ја оставил кога ја видел без шминка. Таа споделила на интернет како изгледа навистина

Оваа убава девојка живее во Лондон. Низ целиот свој живот Софија страдала поради нејзината несовршена кожа. Луѓето секогаш ме...

Орајќи ја нивата удрил во плаво буре- кога го отворил внатре се наоѓало вистинско богатство (ФОТО)

Овој фармер никогаш не очекувал да биде богат. Еден ден копал по својот имот додека не удрил во едно...

Актуелно

- Advertisement -

ПОВРЗАНИ ОБЈАВИRELATED
Препорачано за вас!

error: Содржината е заклучена!