Most recent articles by:

admin

- Advertisement -

Открил дека сопругата го изневерува, па на љубовникот му составил урнебесна листа на барања

Еден изневерен маж на љубовникот на нејзината сопруга му составил листа на барања и ја објавил на Craigslist, најголемиот американски огласник. Неговиот оглас набрзо...

Поради овие големи работи кои ги направив како сопруга и сега сум бивша

Слоен Бредшо била 10 години ви брак. Но, тој завршил кога сопругот ја изневерил и оставил за друга жена. Сега, откако престанала да беснее, таа...

Најдобро писмо за развод за сега веќе мојата поранешна сопруга

` Драга моја сопруго, Ти го пишувам ова писмо за да ти кажам дека те напуштам засекогаш. Ти бев одличен сопруг 7 години и не добив...

Трогателно писмо до жена ми, за која веќе непостојам!

Ти ме освои уште првиот момент кога се запознавме. Беше неверојатно привлечна и страшно самоуверена, блескаш повеќе од било кој во просторијата. Никогаш немав...

Македонец кој живее на Малта ја објави сметката за стpyja и вода за два и пол месеци: Повелете споредете ја со нашите во Македонија...

Дарко Јовчевски од Скопје кој работи и живее на Малта, на својот Фејсбук профил објави сметка за вода и струја која тој ја добил...

Четири лекции од земјата , каде што коронавирусот е запрен во рекорден рок

Секој момент станува сè појасно – коронавирусот може да се запре, но бара интелигентни, ефективни и честопати радикални мерки. Ова е потврдено со примерот на...

Must read

- Advertisement -
error: Содржината е заклучена!