Американка нашла хорор во спалната соба- Нема да си поверувате на очите (ФОТО)

Триш Вилчер, од американската сојузна држава Џорџија, раскажа каков стрес доживеал кога нашол змии во нејзиниот стан, додавајќи дека се плаши дека некои од нив случајно останале, иако експертите успешно ги отстраниле од нејзиниот дом.

Според Sky news, Триш доживеал вистински хорор откако открила мајка змија и 17 бебиња под нејзиниот кревет кога отишла да спие.

Американката претпоставува дека змијата положила јајца под нејзиниот кревет, а фотографиите покажуваат колку животните се споиле со тепихот.

Како што напиша на Фејсбук, оваа сцена ја полуде. Добро, ја пребаравме целата спална соба и најдовме 17 бебиња и мама, додаде таа. Таа исто така напишала дека се плаши да се движи низ куќата, како и да седи внатре.

Експерт за диви животни по име Дан ги фатил влекачите и ги ослободил покрај реката во близина на куќата. Вичер рече дека змиите не се отровни, бидејќи тие се безопасни кафеави змии.

Последни објави

Работела во Германија 40 години и градела вили за своите синови, а тие по смртта на нејзиниот сопруг ја исфрлиле на улица

Децата растеа во изобилство, затоа што семејството Цветковиќ солудно заработуваа. Брачни пар Цветковиќ од Лескоец цели 40 години работеше...

Посвоиле куче без да го видат – Кога ја отворија вратата од камионот, се случи нешто НЕВЕРОЈАТНО!

Трејси Вајат ја основала својата организација за помагање на животни во 2011 година, пренесува порталот „Likemag“. Се започна со тоа...

ИСПЛИВА ПОТРЕСНА СНИМКА ОД ПОСЛЕДНИТЕ ЧАСОВИ НА ТОШЕ! Пејачот се видел со оваа жена која му порачала: Те сакам, чувај се, пота повеќе го...

Музичката сцена во регионот години после загинувањето на Тоше Проески неможе да се помири со неговото прерано заминување, сега...

Газдата ми плаче: „Не можам да си најдам добри работници“ – Фала богу им текна да не ти работат за 250 евра

Веќе шест месеци барам работнички за во сендвичара.Со овој бизнис се занимавам скоро 10 години и никогаш не било...
- Advertisement -

Плаќаат по илјадници евра за млади Албанки а кога ќе ги видат остануваат во шок!

Неколку мажи од Црна Гора биле измамени, откога платиле за млади невести од Албанија но никогаш не ги добиле. Еден...

САМО МАЛКУ ЛУЃЕ ЈА ИМААТ ОВАА ЛИНИЈА НА ДЛАНКАТА: Нема да верувате што значи

Тие живеат според кодекс кој никој не би можел да живее и се интелигентни луѓе, никој не успева да...

Актуелно

- Advertisement -

ПОВРЗАНИ ОБЈАВИRELATED
Препорачано за вас!

error: Содржината е заклучена!