„Аркан ме научи како се држи чаша“ – Ова до сега не сме го знаеле за Цеца, инсистирал таа да носи кратки здолништа

Светлана Цеца Ражнатовиќ неодамна настапи во Црна Гора, каде патуваше со нејзиниот сегашен партнер Богдан Срејовиќ. Таа зборуваше за досега непознати детали поврзани со врската со нејзиниот покоен сопруг Жељко Ражнатовиќ.

Таа рече дека токму тој ја научил на се, како да се однесува и да биде дама, бидејќи била многу млада кога го запознала. „Дали е вистина дека Аркан инсистирал да носите кратки здолништа и секогаш да бидете секси на сцената? – беше прашањето. „Вистината е. Ме обожаваше и ме научи на се – рече Цеца.

– На кои други неогви совети се сеќавате и ги применувате денес? – Следуваше друго прашање: „Се сеќавам на сите негови совети, а ги имаше многу. Ме научи како да го држам телото, како да држам чаша … Бев многу млада кога го сретнав, мислев дека го испив целиот ум на овој свет, но исто така бев одличен ученик. Сакав да учам и слушам. Јас сум остварена жена, немам проблем со егото и суетата, така што можам да го кажам сето ова.

– Кој повеќе личи на Аркан, Анастасија или Веjко? „Го одбраа најдоброто од него и од мене, а времето ќе покаже што кога ќе доминира. – рече Цеца за Ало.рс

Последни објави

Не верувала во вакцини, па починала од коронавирусот- Американката имала последна желба

Мајка на четири деца во Тексас одби да се вакцинира против ковид-19, но откако го загуби својот сопруг, таа...

Млекото на вакцинираните мајки може да ги заштити бебињата од коронавирус

Млекото на мајките кои примиле две дози вакцина против коронавирус би можело да содржи антитела кои ќе го заштитат...

Трик за најбрзо лупење на печени пиперки – лушпата паѓа за секунда

Постои супер трик за лесно лупење на пиперките за ајвар. Ако сакате да ги излупите пиперките кои се печени,...

Ставете го ова кај вратите и прозорите – смрдливките повеќе нема да се доближат до вашиот дом

При првите ладни денови, смрдливките се во потрага по топли и суви места каде што можат да се засолнат,...
- Advertisement -

Во водата за бришење подови додадете 1 лажица од овој зачин – подовите ќе блескаат

Чистите и испрани подови не се само најдобриот начин да се ослободите од прашината и бактериите, туку и да...

Вашата ситуација не зависи од вашите средства, туку од Бога. Тој може да ја реши!

Вашата ситуација не зависи од вашите средства, таа зваиси од Бпга “Мојот Бог во Исус Христос ќе ја иполни...

Актуелно

- Advertisement -

ПОВРЗАНИ ОБЈАВИRELATED
Препорачано за вас!

error: Содржината е заклучена!