Била со 1000 оженети МАЖИ: Сите и го кажале истото, ова го МРАЗАТ кај своите ЖЕНИ

Серискиот љубовник откри зошто го одбрала овој живот. На сцената има толку многу оженети мажи кои се потенцијални за афера – вели Гвинет Ли, која времето го поминува меѓу Лондон и Калифорнија. Филмски продуценти, финансиери… ова се само некои од мажите со кои моментално се гледам, а сите сакаат друга жена – вели таа.

На луѓето им се гади постојано да ги гледаат своите здодевни партнери“, вели Гвинет, која проценила дека имала илјада женети љубовници. .. кој сака да помине толку време со една личност?!- објасни таа.

Љубовниците ми велат: „Уморен сум од моето грозно и досадно семејство“, а јас сочувствувам – вели таа. Омажена жена што ја познавала, а која тврдела дека имала афера со оженет маж, рече дека останала со нејзиниот сопруг затоа што заедно направиле добар родителски тим и затоа што бракот имал финансиска смисла.

Но, интелектуално и интимно не функционираат. Така, таа најде љубовник кој е извонреден во спалната соба. Ја разбирам. На луѓето им треба исполнување на сите нивни потреби, не само на некои – изјавила Гвинет за британски Сан. Гвент, која претходно беше во брак, рече дека е малку веројатно дека некогаш повторно ќе има долгогодишен партнер.

Добив скапа облека и накит. Неодамна добив автомобил и шармантна слика на Салвадор Дали – рече Гвент дека често добива прекрасни подароци од нејзините љубовници. – Во моментов уживам да примам уметнички дела – вели таа. Свесна е дека нејзините ставови за животот и љубовта се жестоко критикувани, но вели дека не и е грижа.

Некои жени ми се лути. Во една прилика, една бремена познаничка слушна дека се гледам со оженет маж и се сврте против мене. На еден настан таа ме удри и ме обвини дека ги уништувам семејствата на луѓето. Не мораше да се грижи, немаше шанси да се свртам по нејзиниот сопруг.

Размислувам за луѓето кои ме критикуваат и се прашувам: „Дали сте среќни дома кога ги гледате утринските емисии? Или копнеете за возбуда, како мене?“, прашува Гвинет.

- Advertisement -

АКТУЕЛНО

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

error: Содржината е заклучена!