Биле во брак 100 дена, кога потоа го погледала неговиот телефон, веднаш отишла во полиција

Биле во брак 100 дена, кога потоа го погледала неговиот телефон, веднаш отишла во полиција. Моли Кларк (21) го испуштила телефонот од раце кога открила ужасна видео-снимка, и веднаш го предала во полиција.

Младата Моли го пријавила својот маж во полиција после 100 дена поминати во брака, откако открила дека тајно снимал деца и жени во тоалет во ресторани за брза храна. Моли Кларк раскажала дека била шокирана од снимките кои ги открила на неговиот телефон.

Како што пишува британскиот “Мирор”, телефонот на Ричард Купр го отворила откога се посомнеала дека ја изневерува, но потресена веднаш го фрлила телефонот кога ги открила снимките од тоалетите каде што нејзиниот сопруг работел.

Подоцна открила дека Купер (25) и нејзе тајно ја снимал во тоалетот на нивниот дом, пред да почне да работи во ресторанот. На фотографиите кои ги пронашла се дете од пет-шест години, тинејџерка и мајка која менува пелена на своето бебе.

Побеснала кога ја одбегнал затворската казна, а осуден е на две години условна казана.„Сватив дека мажот за кого се омажив и не постоел. Не го познавав. Беше лажго, живееше двоен живот и се надевам дека никогаш повеќе нема да го видам – рекла Моли за “Mejlonlajn”.

Меѓутоа, како ја одбегнал затворската казна, се плаши дека би можела да налета на него на улица.

- Advertisement -

АКТУЕЛНО

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

error: Содржината е заклучена!