(ВИДЕО) Не сакаше да ја фрли старата када. Тој одлучи да направи нешто генијално!

Дали е можно да се направи нешто корисно од обична стара када? Овој човек ја извади својата стара када од куќата и почна да ја сече. Се чинеше дека тој веќе испланирал се.

Тој зеде алатка, разни парчиња дрво… и се обиде да состави нешто на кое може да седне.

За ова видео, тој ги сними сите чекори за да можат и другите луѓе кои го сакаат резултатот да го повторат истото.

Погледнете што направи!

- Advertisement -

АКТУЕЛНО

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

error: Содржината е заклучена!