Видео кое стана хит: Путин само сака да се ракува, но другите изгледа не сакаат со него

Корисник на социјалната мрежа ТикТок под корисничкото име @ vinil_26 објави видео на кое се гледа како луѓето постојано одбиваат да се ракуваат со Владимир Путин. Видеото набрзо стана хит на интернет.

– Ова е причината поради која го прави она што го прави – напиша корисникот во описот на видеото и набрзо почнаа да течат коментари.

„Се што некогаш сакал Путин е да се ракува со … И Украина“, „Фактот што ми е жал за Путин и сакам да го гушнам е показател дека моето ниво на емпатија стана ненормално високо“, „Како се чувствуваш Путин?“, „Кутриот.

Се прашувам што прави деновиве“, „Ова е тажно, не знам зошто, но жал ми е за него“, се само дел од коментарите. „Сега целосно разбирам зошто реши да започне инвазија – напиша друг корисник на оваа социјална мрежа.

 

АКТУЕЛНО

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

error: Содржината е заклучена!