ВИДЕО: Направил вазектомија а по 8 месеци неговата сопруга забременила – кога дознал за што се работи се шокирал

Тим Брум од САД дознал дека неговата сопруга Рејчел е бремена и пред таа да дознае. Тој зел примерок од урина од тоалет и се шокирал  – тестот за бременост бил позитивен, иако тој бил на вазектомија.

Имено, тој и неговата сопруга, веќе имале три мали деца, па заедно одлучике да го направаи тој зафат,за повеќе да не се грижат за плодни или неплодни денови и да не мора да користат контрацепција. Сепак осум месеци после зафатот,неговата сопруга повторно затруднела.

Иако Рејчел ни самата не била сваесна за тоа, Тим се посомневал зошто нејзиното однесување срастилно се променило.Често била уморна, често и било лошо и почнала да јаде повеќе од обично.

Бидејќи имале веќе три деца и знаел лало се однесува неговата сопруга кога е бремена, тој отишол и купил тест за бремеост па во тајност го направил и бил шокиран кога видел дека тестот е позитивен, и се прашувал како е тоа возможно.

Потоа се сетил дека после зафатот не отишол по резултат за да виси дали зафатот бил успешен или не, а кога отишол кај докторот, тој мртов ладен му рекол дека зафатот не бил успешен.

Се вратил дома шокиран, но и среќен истовремено, па решил на сопругата да и приреди изненадување и сето тоа да го сними на камера.Погледнете што направил:

- Advertisement -

АКТУЕЛНО

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

error: Содржината е заклучена!