ВИДЕО: Неочекувано ја вклучија водителката во живо, нејзината реакција мора да ја видите

На сите им се случува да кажат некој гаф, но и да изреагираат многу смешно.

Водителка на американската телевизија „Еј-би-си њуз“ во еден миг толку се исклучи од тоа што се случува околу неа, што речиси и заспа пред камерите. Таа одлета во некој свој свет и замисли и не забележа дека прилогот кој го најави веќе завршил и камерите повторно ја снимаат во живо.

Во мигот кога погледна кон камерите сфати дека колегите ѝ мавтаат во позадина за да се разбуди. Штом сфати дека веќе ја снимаат во живо, наместо смирено да продолжи таа речиси скокна од уплав и молскавично го најави следниот прилог само за што побрзо да ја тргнат од екраните.

Водителката сигурно после вестите била повикана на разговор кај уредникот. Прашање е како завршила средбата, но повеќе од сигурно е дека повеќе нема да дреме на вести. Погледнете ја водителката која „неочекуваше“ да ја вклучат во програма додека си фантазира.

Последни објави

Работела во Германија 40 години и градела вили за своите синови, а тие по смртта на нејзиниот сопруг ја исфрлиле на улица

Децата растеа во изобилство, затоа што семејството Цветковиќ солудно заработуваа. Брачни пар Цветковиќ од Лескоец цели 40 години работеше...

Посвоиле куче без да го видат – Кога ја отворија вратата од камионот, се случи нешто НЕВЕРОЈАТНО!

Трејси Вајат ја основала својата организација за помагање на животни во 2011 година, пренесува порталот „Likemag“. Се започна со тоа...

ИСПЛИВА ПОТРЕСНА СНИМКА ОД ПОСЛЕДНИТЕ ЧАСОВИ НА ТОШЕ! Пејачот се видел со оваа жена која му порачала: Те сакам, чувај се, пота повеќе го...

Музичката сцена во регионот години после загинувањето на Тоше Проески неможе да се помири со неговото прерано заминување, сега...

Газдата ми плаче: „Не можам да си најдам добри работници“ – Фала богу им текна да не ти работат за 250 евра

Веќе шест месеци барам работнички за во сендвичара.Со овој бизнис се занимавам скоро 10 години и никогаш не било...
- Advertisement -

Плаќаат по илјадници евра за млади Албанки а кога ќе ги видат остануваат во шок!

Неколку мажи од Црна Гора биле измамени, откога платиле за млади невести од Албанија но никогаш не ги добиле. Еден...

САМО МАЛКУ ЛУЃЕ ЈА ИМААТ ОВАА ЛИНИЈА НА ДЛАНКАТА: Нема да верувате што значи

Тие живеат според кодекс кој никој не би можел да живее и се интелигентни луѓе, никој не успева да...

Актуелно

- Advertisement -

ПОВРЗАНИ ОБЈАВИRELATED
Препорачано за вас!

error: Содржината е заклучена!