ВИДЕО: Со денови слушала чудни звуци од таванските соби, па решила да види за што се работи

Жена од Питсбург слушнала чудни звуци од таванот, но подолго време ги игнорирала.

Се плашела да не изгледа параноично.Забележала дека и снемува работи, а во еден момент нашла и ќебе на подот од подрумот и подигната даската од њц школката во тоалетот.

„Интуиција ми велеше дека тоа има врска со моети поранешно момче, но не сакав да бидам параноична- вели жена чиј идентитет не е откриен.

Жената на 20 април слушнала врева на таванот и одлучила да види за што се работи.Мислела дека е нејзината мачка, па кога ја отворила вратата го здогледала поранешното момче кое стоело среде собата, па тргнал кон неа и ја фатил за врат.

„За среќа моите ќерки не беа дома“ раскажала таа за новинарите. Некако успеала да се оттргне од него и повикала полиција која кога пристигнала го пронашла Кери Кокузи како се крие под куп алишта.

- Advertisement -

АКТУЕЛНО

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

error: Содржината е заклучена!