Градежен работник бесно ја крши новоизградената куќа, зашто не му платиле (ВИДЕО)

На социјалните мрежи кружи видео од бесен работник кој започнал да руши куќа поради наводна расправија околу платата, пренесува Метро.

Видеото, кое се појавило на „ТикТок“ и стана вирално, покажува работник како стои на скеле и удира со чекан по ѕидот, додека колегите се обидуваат да го смират.

Смири се, Тони, се слуша на снимката, за која не е јасно од каде точно потекнува, но предизвика бројни реакции на социјалните мрежи. Погледнете како изгледало.

- Advertisement -

АКТУЕЛНО

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

error: Содржината е заклучена!