ВИДЕО: Две бебиња пронајде во ѓубре и ги однесе дома, а потоа неговата сопруга здогледа нешто страшно

Неодамна еден човек по име Марк пронашол две момчиња на Флорида. Биле валкани, само по пелени и седеле на куп ѓубре. Се распрашувал и се воспоставило дека децата се браќа на возраст од седум месеци и две години, пишуваат светските медиуми.

Родителите им биле бисексуалци и живееле во шатор во шума. Рон Стеварт и неговата сопруга Кристал слушнале за децата и сфатиле дека припаѓаат на семејството кое често јадело во кујната која е во склоп на нивната црква.

Рон и Кристал веќе имале три деца, но не можеле да дозволат децата да останат надвор со оглед на тоа дека се подготвувало силно невреме.

Ги увериле родителите да им дозволат да ги земат момчињата  на една ноќ за да ги избањаат и да им дадат топол оброк.
Тогаш Кристал сфатила во колку лоша состојба се децата. На нив биле видливи бројни угризи од бубачки, а кожата  на нозете им паѓала.

Следната недела Рон и Кристал поставиле прашање до родителите на децата, а одговорот им ги промени животите на сите. Ги прашале дали може да ги посвојат нивните деца, па така овие преслатки момчиња се вдомија до топол и хармоничен дом.

АКТУЕЛНО

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

error: Содржината е заклучена!