Донеле бебе од 20 месеци на базен и го оставиле само! Глетката ќе ве остави без текст

Донеле бебе од 20 месеци на базен и го оставиле само! Глетката ќе ве остави без текст

Името на оваа убавица е Арабел, а живее во Естонија. Не наполнила ниту 2 години, а веќе се снаоѓа во вода како риба!

Видеото кое ќе го видите во продолжение прикажува момент кога собрала храброст за првпат сама да скокне во базен.

Погледнете ја неверојатната Арабел:

- Advertisement -

АКТУЕЛНО

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

error: Содржината е заклучена!