Дојде со љубовницата на вакцинација,таму се затекнаја со неговата сопруга, па погледнете како помина

Пред неколку дена, на социјалните мрежи кружеше видео од тепачка од Бразил, што се случи на точка за вакцинација во оваа земја.

Бразилец од општина Бајеу дошол на вакцинирање во друштво на својата љубовница , иако и рекол на сопругата да оди на пазар. Она што тој не го знаеше е дека и неговата сопруга планира да се вакцинира тој ден, велејќи му дека ќе оди во посета на сопругата на неговиот брат.

Двајцата дојдоа на вакцинација, не можејќи да поверуваат што видоа – неколку метри подалеку од нив стоеше „херојот“ на нашата приказна со неговата љубовница!

Сопругата веднаш скокнала врз љубовницата која се бранела фрлајќи столови кон неа и другата жена, но тоа не и помогнало многу. Заработи неколку модринки и мораше да оди во болница наместо вакцината.

Не е познато како заврши оваа брутална епизода од вакцинацијата, но судејќи според однесувањето на главниот актер, очигледно е дека тој негува еднакви чувства кон сопругата и љубовницата.

- Advertisement -

АКТУЕЛНО

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

error: Содржината е заклучена!