Дозна дека сопругата го изневерува после шест дена брак – следела брутална одмазда

Шкотланѓанецот Енди Мичел ги продава венчалнините прстени преку Интернет откако неговата 19 помлада сопруга, со која бил само во брак 16 дена, го оставила на друг маж.

Но, тој исто така реши да ја понижи со објавување на пораки што таа и ги испраќала на нејзиниот љубовник. На 3 јуни, тој и неговата сопруга Меган се венчале во Мексико.

Сепак, сè тргнало наопаку кога Енди открил дека само шест дена по венчавката неговата сопруга го изневерува, со маж со кој наводно се запознала на нејзината забава за дипломска.

Енди, откако дознал за аферата на сопругата, објави фотографии од прстените на Интернет, за кои бара околу 400 евра. После тоа, тој ги објави на Интернет пораките што Меган ги разменувала со љубовникот, во кои може да се види како ги уредувале состаноците.

Меган му признала дека го напуштала заради друг маж, но тврди дека за прв пат спиела со тој маж дури откако се омажила за Енди, пишува Дејли Меил.

- Advertisement -

АКТУЕЛНО

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

error: Содржината е заклучена!