Му рекле да се слика со филтри за да биде поубав – погледнете што направил

Запозавањето нови луѓе и наоѓањето љубов може да биде доста тешко.

Глен Ембри објави на Фејсбук сет смешни фотографии кои изненадија многу интернет корисници. Како што вели, некој му рекол дека дамите ќе го сметаат за попривлечен ако објавува слики со филтри.

Глен ги натера сите свои пријатели на Фејсбук да се смеат на оваа шега, но и многу други бидејќи фотографиите наскоро станаа вирални.

 

- Advertisement -

АКТУЕЛНО

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

error: Содржината е заклучена!