Не ѝ бил прв, но ја натерал да немаат однос до првата брачна ноќ – популарната манекенка шокираше со своето признание

Една од најпопуларните плус сајз манекенки Ешли Грејем повторно е бремена. Манекенката ја објави веста преку социјалната мрежа на Инстаграм, откако објави фотографија и го покажа трудничкиот стомак.

-Изминатата година беше полна со изненадувања, голема тага, познати почетоци и нови приказни. Дури сега почнувам да разбирам што ово следно поглавје значи за нас, напишала таа покрај објавената фотографија.

Манекенката и нејзиниот сопруг Џастин Ервин веќе имаат едно дете, син, а нивната љубовна приказна започнала доста интересно.

„Ми рече дека му се допаѓам, „сакам да биам твое момче, дали ти сакаш да бидеш моја девојка?“, а јас му одговорив „Да“, иако не бев сигурна дали ми се допаѓа, не беше мој тип, открила манекенката.

Спак, врската одеше во добарф правец и парот се венчаше после една година. Она што е интересно е тоа што тие немале односи до самата венчавка, а тоа манекенката го откри за едно списание во 2019 година.

-Спиев со половина ЊуЈорк пред врската, а тој инсистираше до првата брачна ноќ да немаме односи, открила своевремено популарната манекенка.

- Advertisement -

АКТУЕЛНО

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

error: Содржината е заклучена!