Ова момче 20 години не миел заби – кога ќе видите како изгледа кога ќе се насмевне ќе се запрепастите

Миењето на заби а неопходност, која во текот на животот секоја личност мора да ја извршува.

Џеј веќе 20 години не ги измил своите заби, а јадењето погрешна исхрана додатно го забрзала процесот на уништување на забите.

Резултатите биле катастрофални, но благодарејќи на експертите, Џеј со помошт на дентални импланти добил нова насмевка. Погледнете:

- Advertisement -

АКТУЕЛНО

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

error: Содржината е заклучена!