(Оглас) Македонец во Германија бара работници од Македонија- плата 2160 евра

Се викам Јетон од Скопје,и ми требаат сериозни,доверливи и озбилни работници за работа во Германија(Манхајн). Само со ЕУ Документи ( со МК пасош не може)

Се работи во АзилХајм обезбедување,по 12 саати на ден 20 работни дена 10 дена слободни ( зависи од вас ако сакате повеке денови работа не е проблем) 9 евра вие НЕТО саатница со Класа 1.

Ви треба диплома за (34а) ако ја имате супер ако не,ние можеме да ви обезбедиме ( само трошоците за дипломата ги преземате вие нормално) Пријавени сте ( за пријавување ке збориме на приват).  Ако работите 20 дена x 12 саати нето плата месечна имате 2160€.

Ке ве замолам само сериозни луѓе што се заинтересирани нека ми пишат и што навистина имат човечанство и се навистина чесни и што сакат да работат нека ми пишат,за несериозни не им одговарам. Ви благодарам на разбирањето.

Работата се наоѓа во Манхајм,за заинтересираните ке ви дадам адреса од мене ке дојдете кај мене ке се запознаеме па ке почнете со работа нормално ако ви е се ОК.

Само сакам да ги избегнам мислите дека манипулација или блабла ке не заебе ова она затоа и пред се ке ви дадам адреса и кке дојдете кај мене дома ке ви објаснАм подетално. Ви посакувам пријатен ден господ да ве чyва и дај боже да соработуваме. Јас ви помагам а и вие мене нормално. Пријатно Јетон


ЛИНК до профилот ОВДЕ

- Advertisement -

АКТУЕЛНО

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

error: Содржината е заклучена!