Од црква директно на сајт за возрасни: Поранешна свештеничка кренала голема прашина – одлучила да го промени животот од корен

Театарската претстава посветена на ЛГБТ заедницата која ја гледала во 2016-та година вели дека и ги отворила очите: тогаш сфатила дека е бисексуална, но тој дел од животот морала да го крие.

Една свештеничка од САД кренала голема прашина на социјалните мрежи кога ја напуштила работата и почнала да занимава со нешто сосема друго. Никол Мичел, мајка на три деца, ги кренала рацете од црквата и почнала да заработува на фотографии од своето разголено тело, кои ги поставува на аматерскиот сајт за возрасни “OnlyFans”.

“Уште како дете мечтаев да станам стриптизета, но ме воспитуваа во верски дух и почнав да верувам дека моите сексуални желби и моето тело се грев”, изјавила Никол Мичел.

Театарската претстава посветена на ЛГБТ заедницата која ја ја гледала во 2016-та година вели дека и ги отворила очите: тогаш сфатила дека е бисексуална, но тој дел од животот морала да го крие. Во црквата, меѓутоа, издржала само една година.

“Едноставно престанав да одам таму”, вели таа. Кратко потоа објавила видео на ЈуТјуб на кое ја открила вистината. После тоа малку по малку го менувала животот. За да влезе подлабоко во приказната го земала курсот “Sexpress yourself”. Подоцна почнала да се фотографира гола. Тврди дека никогаш не се чувствувала толку свето и толку слободно.

Сега објавува провокативни фотографии на споменатата платформа. “Секој има право да жвее како што се чувствува. Дозволено е се што придонесува да се чувствувате добро”, смета поранешната свештеничка.

- Advertisement -

АКТУЕЛНО

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

error: Содржината е заклучена!