Преку пет милиони прегледи: Погледнете како оваа кума меша на свадбата

Денот на свадбата е ден за кој секоја девојка сонува. И додека на сите свадби во центарот на вниманието се невестата и младоженецот, посебно невестата, на оваа и не е баш така.

Меѓутоа некои луѓе не размислуваат за тоа и важно им е само да се забавуваат и да си поминат убаво, а доказ се кумот и кумата на оваа свадба.

Музиката свиреше, а најверојатно ги погоди кумот и кумата па кога кумата почна да танцува, сите погледи беа вперени во неа.

Изгледајте го видеото во продолжение, а погледнете го изразот на лицето на невестата, таа воопшто не беше среќна поради тоа.

- Advertisement -

АКТУЕЛНО

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

error: Содржината е заклучена!