Имаше поставено камера во болничка соба која го сними болничарот како прави нешто неверојатно… (ВИДЕО)

Кога сме во болница често гледаме како медицинските лица се однесуваат кон пациентите. Некои доста фино, а некои се дрски.

Џаред Аксен е медицинско лице кое на посебен начин се грижи за своите пациенти. Тој сака да им го разубави времето поминато во болница и да го орасположи. Тој дур и им пее.

Повеќе погледнете во видеото:

- Advertisement -

АКТУЕЛНО

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

error: Содржината е заклучена!