Само сакаше да го прегрне тато… а потоа му го „украде“ шоуто (ВИДЕО)

Малиот Итан само сакаше да го прегрне својот татко кој имаше концерт, а потоа го „украде“ неговото шоу.

Итан има само 17 месеци, и веќе е на вистинскиот пат да биде шоу ѕвезда. Додека таткото пееше и играше тој излезе на сцена и блесна.

После тоа, тој одлучи на публиката да и ги покаже своите танчерски способности. Сите беа воодушевени а верувам дека и вие ќе бидете.

- Advertisement -

АКТУЕЛНО

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

error: Содржината е заклучена!