Сара направила селфи фотографија и ја испратила на момчето: Кога ја погледнала се замрзнала од страв – мислела дека е сама дома

Откако направила селфи, оваа жена забележала две мистериозни фигури во одразот на нејзините очила за сонце. Таа ја објави фотографијата на форум обидувајќи се да идентификува што може да биде.

Сара Мадеирос од Масачусетс изјави дека забележала „вознемирувачки“ сенки во рефлексијата на очилата.

Кога направила селфи, таа била сама дома.

-Кое е најстрашното нешто што сте го виделе на фотографија откако ќе се сликате? – напиша таа на форумот Квора и продолжи: Имам три деца и никој од нив не беше дома. Стоев во кујната, свртена кон трпезаријата.

На одблесокот треба да се види црна трпезариска маса и четири столици. Но, не и ова. Таа тврди дека станува збор за нешто надреално, а коментарите се поделени. Едни се плашат, други се смеат. Што мислите вие?

Последни објави

Работела во Германија 40 години и градела вили за своите синови, а тие по смртта на нејзиниот сопруг ја исфрлиле на улица

Децата растеа во изобилство, затоа што семејството Цветковиќ солудно заработуваа. Брачни пар Цветковиќ од Лескоец цели 40 години работеше...

Посвоиле куче без да го видат – Кога ја отворија вратата од камионот, се случи нешто НЕВЕРОЈАТНО!

Трејси Вајат ја основала својата организација за помагање на животни во 2011 година, пренесува порталот „Likemag“. Се започна со тоа...

ИСПЛИВА ПОТРЕСНА СНИМКА ОД ПОСЛЕДНИТЕ ЧАСОВИ НА ТОШЕ! Пејачот се видел со оваа жена која му порачала: Те сакам, чувај се, пота повеќе го...

Музичката сцена во регионот години после загинувањето на Тоше Проески неможе да се помири со неговото прерано заминување, сега...

Газдата ми плаче: „Не можам да си најдам добри работници“ – Фала богу им текна да не ти работат за 250 евра

Веќе шест месеци барам работнички за во сендвичара.Со овој бизнис се занимавам скоро 10 години и никогаш не било...
- Advertisement -

Плаќаат по илјадници евра за млади Албанки а кога ќе ги видат остануваат во шок!

Неколку мажи од Црна Гора биле измамени, откога платиле за млади невести од Албанија но никогаш не ги добиле. Еден...

САМО МАЛКУ ЛУЃЕ ЈА ИМААТ ОВАА ЛИНИЈА НА ДЛАНКАТА: Нема да верувате што значи

Тие живеат според кодекс кој никој не би можел да живее и се интелигентни луѓе, никој не успева да...

Актуелно

- Advertisement -

ПОВРЗАНИ ОБЈАВИRELATED
Препорачано за вас!

error: Содржината е заклучена!