Сватовите се згрозија: Му шепна на младоженецот што направила пред венчавката во тоалет, а микрофонот бил вклучен

Во непријатна ситуација се нашла една невеста од Северна Каролина која пред олтарот на младоженецот одлучила да му го раскаже искуството со одењето во тоалет пред венчавката.

Додека “гулапчињата“ нежно шепкале пред олтарот, невестата не забележала дека сите гости слушаат што тие двајца разговараат. Младоженецот ѝ кажал дека изгледа преубаво, а таа му одговорила дека штотуку извршила физиолошка потреба.

Урнебесната снимка на Твитер ја споделил младоженецот Лук Логан откако америнаскиот комичар Џими Фалон повикал да се споделуваат смешни и интересни приказни од венчавки. „Поедноставно е да видите сами“ – напишал Лук покрај снимката која настанала во 2012-та година на неговата венчавка.

Откако му рекла дека се олеснила во тоалет пред да дојде до олтарот, младоженецот низ насмевка ја прашал: „Што ти е тебе?“. Потоа ѝ открил дека го носи микрофонот.

„Зошто го носиш микрофонот?“ – неколку пати прашала невестата, а тој ѝ одговорил: „За да можам да ги снимам моментите како што е овој“. Иако тоа не бил момент кој невестата сакала да го памети засекогаш сепак тој сега станал вистински хит на интернет.

„Се оженив со феноменална жена“ – заклучил Лук.

Последни објави

Работела во Германија 40 години и градела вили за своите синови, а тие по смртта на нејзиниот сопруг ја исфрлиле на улица

Децата растеа во изобилство, затоа што семејството Цветковиќ солудно заработуваа. Брачни пар Цветковиќ од Лескоец цели 40 години работеше...

Посвоиле куче без да го видат – Кога ја отворија вратата од камионот, се случи нешто НЕВЕРОЈАТНО!

Трејси Вајат ја основала својата организација за помагање на животни во 2011 година, пренесува порталот „Likemag“. Се започна со тоа...

ИСПЛИВА ПОТРЕСНА СНИМКА ОД ПОСЛЕДНИТЕ ЧАСОВИ НА ТОШЕ! Пејачот се видел со оваа жена која му порачала: Те сакам, чувај се, пота повеќе го...

Музичката сцена во регионот години после загинувањето на Тоше Проески неможе да се помири со неговото прерано заминување, сега...

Газдата ми плаче: „Не можам да си најдам добри работници“ – Фала богу им текна да не ти работат за 250 евра

Веќе шест месеци барам работнички за во сендвичара.Со овој бизнис се занимавам скоро 10 години и никогаш не било...
- Advertisement -

Плаќаат по илјадници евра за млади Албанки а кога ќе ги видат остануваат во шок!

Неколку мажи од Црна Гора биле измамени, откога платиле за млади невести од Албанија но никогаш не ги добиле. Еден...

САМО МАЛКУ ЛУЃЕ ЈА ИМААТ ОВАА ЛИНИЈА НА ДЛАНКАТА: Нема да верувате што значи

Тие живеат според кодекс кој никој не би можел да живее и се интелигентни луѓе, никој не успева да...

Актуелно

- Advertisement -

ПОВРЗАНИ ОБЈАВИRELATED
Препорачано за вас!

error: Содржината е заклучена!