Си ја фотографирал бремената жена, но кога детално ја погледнал сликата му се стемнило (видео)

Кога Крис Хани ја гледал фотографијата од својата бремена сопруга Брижит, на фотографијата забележал нешто навистина чудно. Имено, над главата од неговата сопруга се гледа необична светлина.

Очекувањето да се роди бебе е највозбудливо време во животот на секој брачен пар, но за Брижит и Крис, работите не оделе баш во најдобар ред.

Имено, пред да се роди бебето, отчукувањето на срцето на Брижит драстично се намалило, па доживеала емболија на амнионската течност, што ја донело до лоша состојба.

Погледнете ја нивната приказна:

- Advertisement -

АКТУЕЛНО

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

error: Содржината е заклучена!