СЛИКА ОД 1984 ГОДИНА – ЗНАЕТЕ ЛИ КОЈА Е ОВАА ЖЕНА: Никогаш нема да погодите

На социјалните мрежи често се појавуваат фотографии и објави од младоста на јавните личности, а овој пат една таква слика на Неда Украден ја воодушеви јавноста.

Имено, на Инстаграм е објавена фотографија на која Неда Украден е во костим за капење и цвет во косата, а потоа во 1984 година позира за насловна страница на весник.

Нејзиното витко и извајано тело изгледаше совршено, а многумина коментираат дека низ годините следела голема промена и разлика.

Без сомнение, малкумина тогаш останаа рамнодушни кон неа, а нејзината харизма и убавина се уште се неспорни.

- Advertisement -

АКТУЕЛНО

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

error: Содржината е заклучена!