Сопругот ја остави бидејќи забременила – тогаш пронајде нешто во шпоретот што и го смени животот (ВИДЕО)

Аманда и нејзиниот сопруг многу сакале бебе. Тоа било тежок период за нив двајца. Аманда била скршена и мислела дека никогаш нека да може да забремени.

Но тогаш се случило нешто чудно. Аманда забременила. Нејзиното семејство им помогнало да купат куќа и да ја реновираат. Мислела дека е се во ред, но тогаш се случило нешто неочекувано.

Нејзиниот сопруг ја изневерил во 35-тата недела од бременоста. Набрзо после тоа ја оставил, а таа не можела да верува што и се случува.

- Advertisement -

АКТУЕЛНО

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

error: Содржината е заклучена!