Со рака го удрил бебето што лежело – добро погледнете што ќе направи неговата мачка

Добро е познато дека мачките се однесуваат исклучително заштитнички кога станува збор за нивните сопственици, а особено доколку тие сопственици имаат мали деца.

Овој човек си играл со своето бебе така што полека удирал по лежалката со рака, но неговата мачка мислела дека тој го напаѓа бебето, па реагирала на следниов начин:

Mačka brani bebu by coolPick

Можеби ќе ве интересира:

Проверете дали имате добар вид: Дали оваа мачка се качува или слегува по скалите!?

- Advertisement -

АКТУЕЛНО

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

error: Содржината е заклучена!