Спиела со најдобриот ПРИЈАТЕЛ на татко и, па добила ФОТО од таа вечер: Со нив бил уште еден маж (ФОТО)

Следниот ден била многу нервозна бидејќи не се сеќавала што се случило.

Инфлуенсерката Стела Бери ги изненади своите следбеници со шокантна исповед. Во својата исповед, оваа 23-годишна девојка открива како спиела со најдобриот пријател на татко и, поточно, со својот кум. На свадбата се случило, иако тој е зафатен и има свое семејство.

Инфлуенсерката ги откри сочните детали во видеата со наслов „Како се снајдов со најдобриот пријател на татко ми на свадба“. Кумот е Швеѓанец, а како што вели не знаела дека е толку убав. Ја привлекол на прв поглед, но таа немала поим дека чувствата се обострани. По свечената церемонија следеше „афтер забавата“ каде девојката и кумот на таткои завршија во кревет.

– Татко ми имаше свадба со сегашната сопруга во Монтана, па јас летав таму со мојот најдобар пријател. Знаев дека кумот на татко ми е Швеѓанец, но не знаев дека е толку убав. За време на церемонијата, јас седев во првиот ред, а тој стоеше пред мене. Постојано воспоставувавме контакт со очите и можев да ја почувствувам тензијата меѓу нас бидејќи тој беше многу привлечен. Сепак, мислите ми велеа да престанам – изјавила Стела.

– Помислив, зошто би му го направил тоа на татко ми на неговата свадба? Зошто воопшто би му се допаднал или зошто воопшто би се заљубил во мене? Само што дипломирав. Сепак, на ‘after party’ работите станаа посериозни – објасни инфлуенсерката. Таткото и кумот на Стела се најдобри пријатели уште од детството. Тие се пријатели од 4-годишна возраст, но таа не можеше да одолее.

-Околу 4 часот наутро почнавме да разговараме, да се смееме, се беше совршено. Моравме да спиеме таму и решив да легнам до него. Следното утро се будам покрај кумот и пријателите на татко ми. Очигледно е дека таа вечер правевме секакви работи, и тоа додека другарка ми спиеше до мене – рекла таа.

– Следниот ден бев многу нервозна затоа што многу ми се допаѓа, а немав поим дали воопшто се сеќаваше на претходната вечер. Ништо не кажавме, постојано се прашував дали се кае. Не сакав никому да кажам – додала Стела. Кога дошло време да си оди дома во Лос Анџелес, Стела сфатила дека пријателот на нејзиниот татко го резервирал истиот билет.

– Цело време сум толку нервозна, но се чувствувам како да сум заљубена. Ова е најчудниот дел. Излезе дека знаел точно што направивме и не се срамеше од тоа. Сепак, не разговаравме многу за тоа, тој само рече дека не сака да ме остави и дека многу ќе му недостигам. Кога влегов во авионот, добив порака. Ми испрати фотографија од неговата рака на бутот, а тоа беше од ноќта кога бевме заедно – рекла таа.

По пристигнувањето дома, Стела се слушнала со најдобриот пријател на нејзиниот татко уште неколку пати. Сепак, набрзо се вратил кај своето семејство.

– Не бев баш заинтересирана да го задржам. Не ми се допадна тоа што татко ми можеше да дознае и тоа сигурно не одеше никаде. Така, не продолжив ни подлабок контакт со него. Семејството го имал во Шведска.

Колку што знам, татко ми никогаш не дозна. Никогаш не сум му кажала и прилично сум сигурна дека неговиот пријател никогаш не му кажал, бидејќи тие се уште се пријатели – објаснила инфлуенсерката.

- Advertisement -

АКТУЕЛНО

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

error: Содржината е заклучена!