ФОТО: Секој ден му ставаат кафез на главата, а клучот го има само неговата жена: Еве ја причината

За страствените пушачи одвикувањето знае да биде најтешката задача во животот, па кога сакаат да се откажат од овој порок, се согласуваат на се и сешто.

Така овој човек се согласил да носи т.н. „анти-пушачка“ кацига, која наликува на кафез за птици, а која му ја заклучува неговата сопруга и ја вади само за јадење.

- Advertisement -

АКТУЕЛНО

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

error: Содржината е заклучена!