ФОТО: Се врати дома, а на новогодишната елка ја чекаше изненадување од кое ѝ застана крвта

Постојат многу начини како да ја украсите новогодишната елка, но една жена прилично се изненадила од нејзиниот новогодишен украс на елката.

Имено Австралијанката Лијен Чапмен кога се вратила дома на новогодишната елка начекала змија питон долг три метри.

Како што таа раскажала за тамошните медиуми секојдневно на нејзината тераса се собирале птици, а кога нејзиниот сопруг сакал да ги сними во нивната новогодишна елка начекал изненадување.

Змијата тие ја оставиле на мира, па самата си заминала доцна во ноќта од нивната новогодишна елка и дом.

-Остана таму неколку часа и ја гледавме низ прозор, вели таа.

- Advertisement -

АКТУЕЛНО

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

error: Содржината е заклучена!