ФОТО: Сопругот ја пофалил за изгледот и фустанот – потоа забележал згрозувачки детаљ, а за се е виновен нивниот син

Иако жените не се облекуваат убаво за другите, секогаш се среќни кога добиваат комплименти за изгледот, особено ако е од партнерот. И се е добро додека не укажат на нешто на што не сакаат да се сеќаваат, а една мајка неодамна искусила таква ситуација.

На вирална фотографија споделена на социјалните мрежи, една мајка носела едноставен црн фустан со бела линија преку гр. На прв поглед изгледа како дизајн на фустанот, но всушност е нешто друго.

Имено, нејзиниот сопруг го пофалил дизајнот на нејзиниот фустан само за да дознае дека тоа всушност го направил нивниот син кога повраќал врз неа. Неговата грешка брзо предизвикала смеа меѓу
„И мене ми се случило со маица“, гласи еден од коментарите.

- Advertisement -

АКТУЕЛНО

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

error: Содржината е заклучена!