Ја оставија бабата да го причува бебето: Не знаела дека е поставена скриена камера, кога ја погледнале следел шок!

Додека оваа баба имаше задача да ја причува малата внука се случи нешто што сигурно не сте го виделе порано. Грижата за бебе не е секогаш лесна задача.

Погледнете што направи бабата Валери Шарп, која изненади многумина кои ја гледаа снимката од безбедносната камера на нејзината внука. Како и секоја вечер, Валери дојде да го причува малата.

Валери е прилично мала и таа постави стол за да ја смести Лола во кревет. Но, откако ја изгуби рамнотежата и самата падна во креветчето.

За среќа, бебето е неповредено а неговата баба стана интернет сензација преку ноќ откако нејзината ќерка го објави видеото на социјалните медиуми.

- Advertisement -

АКТУЕЛНО

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

error: Содржината е заклучена!