„Заминувам, точка!“: Цеца ги напушти „Ѕвездите на Гранд“ (видео)

Снимањето на „Ѕвездите на гранд“ не може да помине без да се крене прашина околу него.

Во најновата емисија прво започнаа да се караат Ана Бекута, Вики Миљковиќ и Снежана Ѓуришиќ. По нивната кавга започнаа да се караат и најголемата балканска пејачка Светлана Цеца Ражнатовиќ и Мили, по што пејачката реши да го напушти шоуто.

-Секогаш контра од се што сум кажала, тоа и е манир, вели Бекута на сметка на Вики.
-Што рече, па ти дури сега зборуваш? Ја праша Вики.
-Извини, но зар не сме компетентни, дофрли Снежана.

По ова својата расправа ја започна и Цеца која кратко потоа ја напушти и емисијата.
-Зошто да се сложувам? Нели рече да го изгубам кредибилитетот? Ти благодарам многу изјави Цеца.

-Не сакам да ја расипувам оваа идила на размена емоции помеѓу Цеца и Мили, дофрли Марија Шерифовиќ.
По ова Цеца изјави дека не е фер и дека го напушта шоуто.

Видеото веднаш се прошири на социјалните мрежи, а фановите на ова шоу се во исчекување што ќе се случува понатаму.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Zvezde Granda (@zvezdegranda)

Извор: Vistina.com.mk
фото:Инстаграм принтсктин/zvezdegranda

- Advertisement -

АКТУЕЛНО

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

error: Содржината е заклучена!