Се омажила за милионер, а потоа дознала дека е нејзин дедо – крајот шокантен

Таа има 24 години, а он 68. Само три месеци после венчавката дознале дека се роднински поврзани, дека таа е негова внука.

Додека ги разгледувале семејните албуми, на фотографиите го видела својот татко, син на младоженецот. „Кога го видов татко ми на тие фотографии, бев очајна“, рекла девојката.

Тоа сознание сепак не ги навело да го прекинат бракот. „Позади себе имам два брака и немам намера да имам трети“, изјавил мажот кој не сакал да се открие неговиот идентитет.

И неговата сопруга или внука нема ништо против бракот. „Секој пар е различен на друг начин. Нашата врска е толку силна што ни ова не е доволно да не натера да се откажаме од неа.“

Се запознале преку интернет. Тој со првата сопруга и децата нема никаков контакт, вториот брак го завршил откако добил на лотарија неколку милиони долари. Парот живее во Мајами, а таа на сајтот за запознавање пишала дека ја избркале од мора.

Последни објави

Работела во Германија 40 години и градела вили за своите синови, а тие по смртта на нејзиниот сопруг ја исфрлиле на улица

Децата растеа во изобилство, затоа што семејството Цветковиќ солудно заработуваа. Брачни пар Цветковиќ од Лескоец цели 40 години работеше...

Посвоиле куче без да го видат – Кога ја отворија вратата од камионот, се случи нешто НЕВЕРОЈАТНО!

Трејси Вајат ја основала својата организација за помагање на животни во 2011 година, пренесува порталот „Likemag“. Се започна со тоа...

ИСПЛИВА ПОТРЕСНА СНИМКА ОД ПОСЛЕДНИТЕ ЧАСОВИ НА ТОШЕ! Пејачот се видел со оваа жена која му порачала: Те сакам, чувај се, пота повеќе го...

Музичката сцена во регионот години после загинувањето на Тоше Проески неможе да се помири со неговото прерано заминување, сега...

Газдата ми плаче: „Не можам да си најдам добри работници“ – Фала богу им текна да не ти работат за 250 евра

Веќе шест месеци барам работнички за во сендвичара.Со овој бизнис се занимавам скоро 10 години и никогаш не било...
- Advertisement -

Плаќаат по илјадници евра за млади Албанки а кога ќе ги видат остануваат во шок!

Неколку мажи од Црна Гора биле измамени, откога платиле за млади невести од Албанија но никогаш не ги добиле. Еден...

САМО МАЛКУ ЛУЃЕ ЈА ИМААТ ОВАА ЛИНИЈА НА ДЛАНКАТА: Нема да верувате што значи

Тие живеат според кодекс кој никој не би можел да живее и се интелигентни луѓе, никој не успева да...

Актуелно

- Advertisement -

ПОВРЗАНИ ОБЈАВИRELATED
Препорачано за вас!

error: Содржината е заклучена!