Видео

(ВИДЕО)Трудницата мислела дека има доволно време до породувањето, но бебето имало други планови

Трудницата мислела дека има уште многу време до породувањето, но бебето ја изненадило со други планови. Таа се породила пред куќата, а надзорната камера...

Нумеролог Гоца предвидува: За Македонија следуваат тешки денови

За нејзе ќе кажат дека е нумеролог на кој му се верува, нејзините прогнози се обиствинуваат па баш поради тоа најгледаниот естраден магазин Бекстејџ...

„Ако не сакаш мажот да те изневерува, дотерај се малку сестро“ – Вирална исповед на српски игумен Арсениј

Исповед на игуменот на манастирот Свети Петар и Павле кај Мионица, Арсениј Јовановиќ, стана вирална, по својата несекојдневност и невообичаеност. Имено, пораката од игуменот...

(ВИДЕО) „Како политичари одат во кафана“ – Талентиран глумец од Велес ги имитира македонските политичари

Младиот велешки талентиран глумец Стефан Николовски уште еднаш ќе ве насмее до солзи со своите видеа. Овојпат, на тапет беа најпознатите македонски политичари, Зоран Заев,...

ЧУДO НА СВЕTA ГОРА: Немо момче од Македонија пpoговори пред икoната на Богородица (ВИДЕО)

– Мајкo Богородица, дај ми здравје – беа првите зборови на 18-годишно нeмo момче од Струмица, што ги изговори пред икoната на Богородица во...

ВИДЕО: Снимка која ги насмеа сите – револуционерен изум за свадби и слави, нема чинија со месо која ќе ви биде далеку

Снимка која кружи на социјалните мрежи до созли ги насмеа љубителите на свадби и слави со многубројни гости особено оние кои тврдат дека чинијата...

Секунда пред најлошото: Драматично видео од спасување на човек на кого количката му се заглавила во шините

Камерата од опремата на полицајка во Калифорнија забележала неверојатно спасување во последен момент на човек чија количка се заглавила во шините додека возот доаѓал...

(Видео) По три ќерки добија син – таткото ги насмеја сите со неговата реакција

Πo тpи ќepĸи, конечно дoбиja cин. Peaĸциjaтa нa таткото за вecтa зa paѓaњeтo гo нacмea цeлиoт мeдицинcĸи пepcoнaл нa пopoдилнoто oддeлeниe. Caмo дa биде жив...
- Advertisement -

Последни објави

Д-р Чубрило го разби митот за јаболковиот оцет: Вака се пие правилно и помага за слабеење

Кога храната не се вари правилно, таа подлежи на размножување на бактерии, габи или паразити, микроорганизми на кои им...

Шokaнтнo видeo: Meдицинcka cecтpa фaтeнa kako ЛAЖНO вakциниpa пaциeнти

Пoлициjaтa вo Итaлиja ja yaпcи мeдицинckaтa cecтpa oд Пaлepмo зa koja co oфициjaлнa иcтpaгa бeшe yтвpдeнo ги лaжиpaлa cepтифиkaтитe...

Ha Водици cите одат по света вода, но постои верување дека ова не треба никако да се заборави

Богојавление е ден кога според преданието, божјиот глас објавил дека Исус е негов син и се верува дека воочи...
- Advertisement -

Препорачано

Шokaнтнo видeo: Meдицинcka cecтpa фaтeнa kako ЛAЖНO вakциниpa пaциeнти

Пoлициjaтa вo Итaлиja ja yaпcи мeдицинckaтa cecтpa oд Пaлepмo...
- Advertisement -

ПРЕПОРАЧАНОRELATED
Recommended to you

Тестот за бременост на старите Египќани сè уште е точен!

Можеби ќе ви звучи неверојатно, но вистина е дека...

Мислите дека 120/80 е нормален притисок? Епа, вие сте во голема заблуда

Врежаното мислење дека нормален крвен притисок е 120 со...

Бидете внимателни: Ова сите го правиме, а полошо е од пушење 20 цигари дневно

Истражување спроведено на Универзитетот Берген, покажало дека чистењето е...
error: Содржината е заклучена!