Видео

Брутална одмaзда: Им закасниле со плата, па работниците ги превземаа работите во „свои раце“ (ВИДЕО)

Поради неисплатените плати, работниците решија да ги земат работите во свои раце и да ја „сменат“ внатрешноста на автомобилот на нивниот шеф до непрепознатливост. Најчесто...

На малиот Еитан (5) му загина целото семејство во страшната несреќа во Италија- за кратко ги отворил очите во болница, а познато е кого...

Еитан Биран, единствениот член на семејството кој ја преживеал несреќата на жичарницата во Италија, се опоравува и за кратко ги отвори очите. Петгодишно момче од...

Натпреварувач го удри водителот и му искрши заб- Непријатна ситуација среде емисија во живо (видео)

Не е ретко да се случи некаква незгода при снимање на емисии во живо, а баш една таква се случи во едно од најпопуларните...

Тинејџерот започна да пее, а жирито му рече да го погледне седиштето покрај неговата мајка

Тинејџерот почна да рика и ги воодушеви жирито и колоната на британскиот реверталент со неговиот фантастичен настап на пијано. Младиот Рубен Грау верувал дека неговиот...

Отишла на фризер и покажала фотографија како сака да изгледа – крајниот резултат ќе ве запрепасти (ВИДЕО)

Лора Кларк на ТикТок го споделила своето, во најмала рака - непријатно искуство со фризерката. Во видеото, кое е прегледано повеќе од 2.800.000 пати,...

Хит на месецот: Лиде на Венко ја сруши рап сцената со песна за министерот

Ова станува хит! Многу заразно! Не знаеме дали министерот Венко Филипче веќе ја има слушнато песната посветена за него и дали можеби веќе си...

Страшна глетка: Чистејќи по дома жена со правосмукалка фати змија отровица (ВИДЕО)

Една Австралијка успеала во правосмукалката да усиса отровна змија додека ја средувала куќата, поради што морала да повика експерти за да ја ослободат. Утврдено...

Се породила, а кога го виделе бебето се запрепастиле: „Девојко, жал ми е за тебе“

На видеото прегледано 30 милиони пати, една жена по име Шан сподели фотографија од нејзиниот син само неколку моменти откако го роди со помош...
- Advertisement -

Последни објави

Работела во Германија 40 години и градела вили за своите синови, а тие по смртта на нејзиниот сопруг ја исфрлиле на улица

Децата растеа во изобилство, затоа што семејството Цветковиќ солудно заработуваа. Брачни пар Цветковиќ од Лескоец цели 40 години работеше...

Посвоиле куче без да го видат – Кога ја отворија вратата од камионот, се случи нешто НЕВЕРОЈАТНО!

Трејси Вајат ја основала својата организација за помагање на животни во 2011 година, пренесува порталот „Likemag“. Се започна со тоа...

ИСПЛИВА ПОТРЕСНА СНИМКА ОД ПОСЛЕДНИТЕ ЧАСОВИ НА ТОШЕ! Пејачот се видел со оваа жена која му порачала: Те сакам, чувај се, пота повеќе го...

Музичката сцена во регионот години после загинувањето на Тоше Проески неможе да се помири со неговото прерано заминување, сега...
- Advertisement -

Препорачано

- Advertisement -

ПРЕПОРАЧАНОRELATED
Recommended to you

Ќе паѓаат крупни парчиња бигор – домашно средство за чистење на машината за перење

Дали ви се случува да извадите свежо испрани алишта...
error: Содржината е заклучена!