Видео

Секунда пред најлошото: Драматично видео од спасување на човек на кого количката му се заглавила во шините

Камерата од опремата на полицајка во Калифорнија забележала неверојатно спасување во последен момент на човек чија количка се заглавила во шините додека возот доаѓал...

(Видео) По три ќерки добија син – таткото ги насмеја сите со неговата реакција

Πo тpи ќepĸи, конечно дoбиja cин. Peaĸциjaтa нa таткото за вecтa зa paѓaњeтo гo нacмea цeлиoт мeдицинcĸи пepcoнaл нa пopoдилнoто oддeлeниe. Caмo дa биде жив...

Ваква временска прогноза не сте слушнале: Сите зборуваат за црногорската водителка (ВИДЕО)

Црногорската водителка Билјана Станковиќ стана хит на социјалните мрежи поради необичната временска прогноза, односно нејзината интерпретација на истата. Имено, водителката која работи во „РТЦГ“ известувала...

(ВИДЕО) Не сакаше да ја фрли старата када. Тој одлучи да направи нешто генијално!

Дали е можно да се направи нешто корисно од обична стара када? Овој човек ја извади својата стара када од куќата и почна да...

Изгубениот планинар испратил фотографија до пријател, а тоа му го спаси животот

Изгyбeниoт плaнинap мy иcпpaтил фoтoгpaфиja нa нoзeтe нa пpиjaтeл нe знaejќи дeĸa тoa штo e вo пoзaдинa ќe мy гo cпacи живoтoт. Koe e пpвoтo...

Се појавија нови докази – Лејди Ди знаела дека ќе биде ликвидирана: „Нешто лошо ќе се случи“

Новиот документарец кој што се емитува на британскиот „Канал 4“, откива детали од животот на покојната принцеза Дајана, а меѓу другото тие вклучуваат дека...
- Advertisement -

Последни објави

3 ХОРОСКОПСКИ ЗНАЦИ кои ќе БЛЕСКААТ од среќа до 2025 година: Сите врати ќе им бидат отворени

Веќе пишувавме на кои знаци среќата ќе им се насмевнува до крајот на оваа година, а денес дознаваме кого...

Утре се МЛАДЕНЦИ: Ако сакате да имате УСПЕШЕН брак, мора да ги почитувате ОВИЕ обичаи

Денешниот голем празник е посветен на брачните парови. Нашата православна црква и нејзините верници денес го слават големиот црковен...
- Advertisement -

Препорачано

- Advertisement -

ПРЕПОРАЧАНОRELATED
Recommended to you

error: Содржината е заклучена!