Интересно

ФОТО: Необичен корен пронајде пред влез и го однесе дома – после една недела горко се покаја

Што ќе направите кога пред вашиот влез ќе најдете „мистериозен“ корен со оглемина на подлактица? Кели Кјурино била љубопитна па одлучила да дознае за...

Словенечкиот професор по физиономија тврди дека Тито и Јосип Броз не се иста личност?!

Словенечкиот професор Турк зборува за доказите според кои Јосип Броз не е иста личност како онаа што подоцна ја познававме како „Тито“. Професорот на Универзитетот...

Зошто имаше тепачки за тоалетна хартија- научниците сега го имаат одговорот (ВИДЕО)

Голема е веројаноста дека луѓето кои се вознемирени од полиците на супермаркетите, ќе ја соберат целата тоалетна хартија за да се снабдат за време...

Се врати по три месеци дома и се престраши од тоа што го виде во кујната (ФОТО)

Ако има начин, природата ќе го пронајде. Кога студентката Дона Пори го заклучила станот за да се изолира со сопругот, не очекувала што ќе...

ФОТО: Нарачала торта со принцеза од Дизни, но добила друго – со срам ја изнела пред гостите

Девојка која нарачала торта за 25. роденден поприлично се изненадила од она што го добила. Мајката на Кенсли Дејвис се јавила во слаткарница и...

Наскоро 30 нови епизоди на популарниот детски серијал „Дајте музика“

Во студиото 2 на националниот сервис МРТВ, во текот на месеците август и септември се одвиваше мисијата навидум невозможна: снимање на нови 30 продолженија...

Му позајмив две илјади евра, се јавив да ги врати, а тој ми вели: За кои пари ми зборуваш

До редакцијата на „Балкан“ пристигна кратка, но мошне интересна и пред се поучна исповед на еден наш читател по име Тони С. Истиот се...
- Advertisement -

Последни објави

Работела во Германија 40 години и градела вили за своите синови, а тие по смртта на нејзиниот сопруг ја исфрлиле на улица

Децата растеа во изобилство, затоа што семејството Цветковиќ солудно заработуваа. Брачни пар Цветковиќ од Лескоец цели 40 години работеше...

Посвоиле куче без да го видат – Кога ја отворија вратата од камионот, се случи нешто НЕВЕРОЈАТНО!

Трејси Вајат ја основала својата организација за помагање на животни во 2011 година, пренесува порталот „Likemag“. Се започна со тоа...

ИСПЛИВА ПОТРЕСНА СНИМКА ОД ПОСЛЕДНИТЕ ЧАСОВИ НА ТОШЕ! Пејачот се видел со оваа жена која му порачала: Те сакам, чувај се, пота повеќе го...

Музичката сцена во регионот години после загинувањето на Тоше Проески неможе да се помири со неговото прерано заминување, сега...
- Advertisement -

Препорачано

- Advertisement -

ПРЕПОРАЧАНОRELATED
Recommended to you

Снемавме пари и мојата ценета сопруга го смени односот кон мене

Веќе подолго време знам дека мојата сопруга е незадоволна...
error: Содржината е заклучена!