Интересно

Не се чувствувала добро, па отишла на доктор: Кога ѝ извадиле крв, докторите останале шокирани

Њујоршките доктори не можеле да си поверуваат на очите, кога и извадиле крв на една 25 годишна жена на Роуд Ајленд. Жената се пожалила на...

Само што се породила ја однеле во другата соба да умре, но се случило чудо!

Патрисија и Лу биле воодушевени кога дознале дека таа е бремена и ги чека бебе. Но само неколку дена подоцна, рутинската контрола ги згрозила...

Се развеле кога тој имал 99, а таа 96 години, причината го шокираше светот, зарем се уште мислат на тоа?

Постојат случаеви какви никогаш порано не постоеле, да луѓе постари и од 80 години бараат развод за да можат да започнат нов живот. Во...

Една соседка ми ко кажа овој трик и оттогаш, пред да тргнам на пат, секогаш …

Можеби вие веќе подолго време сте биле далеку од вашиот дом, а кога ќе се вратите дома, можете да ве чеша носот дури од...

Нејзиното момче ја оставил кога ја видел без шминка. Таа споделила на интернет како изгледа навистина

Оваа убава девојка живее во Лондон. Низ целиот свој живот Софија страдала поради нејзината несовршена кожа. Луѓето секогаш ме гледаа со љубопитност, а некои...

Орајќи ја нивата удрил во плаво буре- кога го отворил внатре се наоѓало вистинско богатство (ФОТО)

Овој фармер никогаш не очекувал да биде богат. Еден ден копал по својот имот додека не удрил во едно сино буре. Она што го пронашол...

Велат дека смоквата е најлековитото овошје на светот: Секое утро јадете по една на празен стомак

Смоквата со причина ја нарекуваат „рајското овошје на Медитеранот“. Нејзините лековити делови се плодот, млечниот сок, листот и кората на дрвото. Сувата верзија на смоквата...

Три работи кои привлекуваат несреќа во вашиот живот: Ослободете се од нив и веднаш ќе ви тргне

Овие три работи нѐ кочат да бидеме среќни. Треба да се ослободиме од нив и сѐ ќе биде многу подобро. Тежнеење кон совршенство - треба...
- Advertisement -

Последни објави

Не се чувствувала добро, па отишла на доктор: Кога ѝ извадиле крв, докторите останале шокирани

Њујоршките доктори не можеле да си поверуваат на очите, кога и извадиле крв на една 25 годишна жена на...

Само што се породила ја однеле во другата соба да умре, но се случило чудо!

Патрисија и Лу биле воодушевени кога дознале дека таа е бремена и ги чека бебе. Но само неколку дена...

Се развеле кога тој имал 99, а таа 96 години, причината го шокираше светот, зарем се уште мислат на тоа?

Постојат случаеви какви никогаш порано не постоеле, да луѓе постари и од 80 години бараат развод за да можат...
- Advertisement -

Препорачано

- Advertisement -

ПРЕПОРАЧАНОRELATED
Recommended to you

Милчо Манчевски сподели фотографија која одлично доловува во каква држава живееме: „Криви се Бугарите. И Грците“

Познатиот македонски режисер Милчо Манчевски сподели фотографија на својот...

Седум дена секое утро појадувала само 3 јајца – се случило нешто незамисливо!

Една жена одлучила да дознае дали јајцата се навистина...
error: Содржината е заклучена!